Assassin’s Creed: Odyssey Pobierz PC

Assassin’s Creed Odyssey plakat gry

Assassin’s Creed: Odyssey Download PL

Wersja językowa: PL

Rozmiar: 62,20 GB

Format: ISO

Platforma: PC

Wersja: Pełna (Crack w zestawie)

Pobierz Resident Evil 2 Chomikuj PL

 

Assassin’s Creed Odyssey to gra action-adventure stworzona przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One. Odyssey to jedenasta główna część serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Odyssey zabiera nas w daleką przeszłość. Akcja rozgrywa się w roku 431 p.n.e., trwa właśnie wojna peloponeska między Atenami i Spartą o władanie nad starożytną Grecją. Mamy do dyspozycji dwie postacie – kobieta(Kasandra)i mężczyzna (Aleksios). Nie brakuje także wątku współczesnego który skupia się na postaci Layli Hassan, która poszukuje artefaktów Isu.

Pobierz grę razem z crack pl

Nowy Assassin sporo czerpie z poprzednich części. Są to nie tylko patenty w rodzaju niektórych mechanik, ale też wyraźnie większy nacisk na elementy RPG. Znajdziemy tu między innymi opcje dialogowe. Jednym z założeń twórców było danie graczom więcej swobody. System walki nie uległ zbytnio dużym zmianom, choć sa nowe możliwości takie jak specjalne umiejętności. W nowej części pojawiają sie także dobrze znane bitwy morskie. Pełna wersja gry dostępna do pobrania poniżej. Pobierz teraz i gra bez ograniczeń oraz z najlepszymi graczami. Ta i wiele innych gier znajdziesz na naszej stronie Game-Portal.pl

Assassin’s Creed: Odyssey Pełna wersja 

Pobierz Resident Evil 2 Chomikuj PL

Podobne wyszukiwania gier:

  • Assassin’s Creed Odyssey download
  • Assassin’s Creed Odyssey pobierz
  • Assassin’s Creed Odyssey pc pl
  • Assassin’s Creed Odyssey gdzie pobrać
  • Assassin’s Creed Odyssey download iso
  • Assassin’s Creed Odyssey crack

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *