Dying Light Pobierz PC

Dying Light plakat gry

Dying Light Download PL

Wersja językowa: PL

Rozmiar: 23,80 GB

Format: ISO

Platforma: PC

Wersja: Pełna (Crack w zestawie)

Pobierz Resident Evil 2 Chomikuj PL

Dying Light to gra akcji w otwartym świecie stworzona przez polskie studio Techland i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł powstał na PC i na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dying Light rozgrywa się w fikcyjnym tureckim mieście Harran. Głównym bohaterem gry jest Kyle Crane czyli agent działający pod przykrywką, który zostaje wysłany z misją odnalezienia Kadira Suleimaniego czyli polityka będącego w posiadaniu niezwykle cennych dokumentów. Na miejscu okazuje się, że panuje tutaj wirus i miasto jest przepełnione zombie. Crane będzie musiał podjąć decyzję czy zrealizować polecenie czy pomóc ocalałym.

Pobierz grę razem z crack pl

W Dying Light przemierzamy otwarty świat opanowany przez zombie. W grze zaimplementowano system zmiennych pór dnia i warunków pogodowych. Bardzo ciekawie robi się nocą. Umarlaki są wtedy szybsze, potrafią skakać, wspinać się i zadają większe obrażenia. Wtedy walka z nimi staje sie znacznie trudniejsza. Pełna wersja gry dostępna do pobrania poniżej. Pobierz teraz i gra bez ograniczeń oraz z najlepszymi graczami. Ta i wiele innych gier znajdziesz na naszej stronie Game-Portal.pl

Dying Light Pełna wersja Pobierz

Pobierz grę chomikuj pl

Podobne wyszukiwania gier:

  • Dying Light download
  • Dying Light pobierz
  • Dying Light pc pl
  • Dying Light gdzie pobrać
  • Dying Light download iso
  • Dying Light crack

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *