Grand Theft Auto V Pobierz PC

Grand Theft Auto V plakat gry

Grand Theft Auto V Download PL Crack

Wersja językowa: PL

Rozmiar: 35,49GB

Format: ISO

Platforma: PC

Wersja: Pełna (Crack w zestawie)

Pobierz Resident Evil 2 Chomikuj PL

 

Grand Theft Auto V to kolejna część jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Gra pojawiła się w 2013 na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 i została wydane jak zwykle przez studio Rockstar..Rok później gra trafiła także na PC, PS4 i XONE.

W GTA V gracze mogą się wcielić, aż w trzech bohaterów co urozmaica rozgrywkę. Jednym z nich jest Michael ustawiony do końca życia dzięki intratnemu porozumieniu z FIB. Drugim z bohaterów jest Trevor który jest urodzonym recydywistą. Znoszony T-shirt, łysiejący czerep, kompletne szaleństwo w oczach to jego cechy charakterystyczne. Jest Narkomanem i kryminalistą Ostatni z trójki to Franklin który dorabia u dilera samochodów luksusowych.

Pobierz grę razem z crack pl

 

W GTA 5 Gracz ma możliwość przełączania się pomiędzy bohaterami w dowolnym momencie. Postacie polepszają swoje statystyki wykonując poszczególne zadania. Jest tez mozliwośc napadów. Gracz ma pełną swobodę w eksploracji świata. Ponownie do dyspozycji oddano masę pojazdów. W grze pojawią się też standardowo mini-gierki i duża ilość easter eggów. Pełna wersja gry dostępna do pobrania poniżej. Pobierz teraz i gra bez ograniczeń oraz z najlepszymi graczami. Ta i wiele innych gier znajdziesz na naszej stronie Game-Portal.pl

 

Grand Theft Auto V Pobierz Pełna Wersja
Pobierz Resident Evil 2 Chomikuj PL

 

Podobne wyszukiwania gier:

  • Grand Theft Auto V download
  • Grand Theft Auto Vpobierz
  • Grand Theft Auto V pc pl
  • Grand Theft Auto V gdzie pobrać
  • Grand Theft Auto V download iso
  • Grand Theft Auto V crack

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *