[PC] Football Manager 2019

Plakat gry Football Manager 2019 PL

 

Football Manager 2019 Pobierz PL FULL
Download PL dostępny poniżej.

Football Manager 2019 to gra sportowo-strategiczna w której zarządzamy klubem piłkarskim. Gre stworzyło studio Sports Interactive, a wydała Sega. Tytuł ukazał się tylko na PC.
Football Manager 2019 to gra sportowa z zacięciem strategicznym, w której naszym zadaniem jest poprowadzenie jednego z dostępnych klubów. Transfery, trening, taktyka, konferencje prasowe, rozmowy z piłkarzami – to wszystko to nasze zadania. Tytuł oferuje znany zestaw trybów z lat poprzednich np. Kariera, rozgrywki online i opcja założenia własnego klubu w ramach dostępnych rozgrywek.
 

Gra dostępna do pobrania pl razem z crack.

Trening w FM 2019 został bardzo przebudowany. Na pierwszy rzut oka liczba opcjijest przytłaczającam lecz z czasem jesteśmy w stanie zrozumieć konkretne zależności. Względem poprzednich cześci znacznie poprawiono interfejs graficzny, dzięki czemu łatwiej nam ogarnąć wszystkie opcje. . Pełna wersja gry dostępna do pobrania poniżej. Pobierz teraz i gra bez ograniczeń oraz z najlepszymi graczami. Ta i wiele innych gier znajdziesz na naszej stronie Game-Portal.pl
 

Wersja językowa: PL
Rozmiar:
 39,40 GB
Format: ISO
Platforma: PC
Wersja: Pełna 
(Crack w zestawie)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *